Mason Cash – kousky z Anglie, které si zamilujete.

MASON_CASH

Mason Cash – kousky z Anglie, které si zamilujete!

Kde to začalo
Výrobky Mason Cash jsou již po staletí oblíbenými pomocníky domácích kuchařů a pekařů. Počátky této značky sahají až k hrnčířské dílně v městečku Church Gresley, ležícím na počátku 19. století v samém srdci anglického keramického průmyslu. To se nacházelo v blízkosti všech zdrojů surovin a paliv potřebných k výrobě keramiky a mělo skvělé dopravní spojení, které umožňovalo přepravu hotových výrobků po celé Velké Británii i po celém světě.


Jak vznikl název
Z počátku vedlo hrnčířství několik mistrů, z nichž nejvýraznějším byl "Bossy" Mason, odtud pochází název "Mason". Následně pak v roce 1901 získal hrnčířství Tom Cash a přejmenoval společnost na Mason Cash & Co. Ve stejném roce byla poté navržena a vyrobena první ikonická zadělávací mísa. Vzhled této mísy přestál zkoušku časem a stal se známou klasikou. Společnost Mason Cash je tak dodnes proslulá svým inovativním, klasickým kuchyňským nádobím.


Mason Cash dnes
Společnost Mason Cash nabízí krásný výběr kuchyňského nádobí, které zahrnuje nejen hnětací mísy, ale také například zapékací mísy a misky, keramické odměrky na různé suroviny, multifunkční kuchyňské náčiní či jídelní sady. Všechny výrobky jsou s láskou navrhovány v Anglii a jsou oblíbené nejen ve Spojeném království, ale po celém světě.

Nádobí, vyrobené z vysoce kvalitní kameniny, je sice těžší než to keramické, nebo z jiných hliněných materiálů, je však také mnohem odolnější vůči otěru nebo poškrábání. Skutečně vás překvapí, jak je nádobí lehké. Váha nádobí je totiž skvěle rozložená, takže nejenže při míchání či hnětení zůstává kamenina na místě, ale také překvapivě nebudete mít problém nádobí držet v jedné ruce.

Výrobky této značky si zamilujete a opravdu užijete!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny