Nástěnné hodiny

Nákup a výběr hodin nemusí být jen nudnou záležitostí. Nástěnné hodiny jsou nedílnou součástí dobře navržené bytu či domu.

Hodiny AMS 9513

Pečlivě zvolený model dokončí prostor a vytvoří jedinečný poutač na holé zdi. Záleží pouze na Vás jakému materiálu hodin dáváte přednost. V naší nabídce najdete jak hodiny skleněné, tak také dřevěné, ale nejnovějším módním trhákem v naší nabídce je bez pochyby z břidlice. Sháníte nové originální hodiny? Do domu, bytu či kanceláře? Nelíbí se vám ani dřevo ani kov? Nebo se do vašeho interiéru jednoduše nehodí ty stávající? Máme pro Vás řešení! Vybírejte z naší jedinečné nabídky nástěnných hodin.


Hledejte v naší kategorii domácnost! [caption id="attachment_330" align="alignleft" width="150" class=" "]Hodiny na stěnu AMS 9469 Hodiny na stěnu AMS 9469[/caption] Můžete vybírat z hodin moderních, klasických, bláznivých či klasicky malovaných. Záleží na Vás zda sháníte hodiny do kuchyně, obyváku či jídelny, pracovny či jiné místnosti vašeho obydlí.


Nástěnné hodiny Mezi bytové doplňky, které pomáhají naplňovat význam slov "krásný domov" patří i nástěnné hodiny. Ty dnes zdaleka nejsou jen přístrojem na měření času, staly se chloubou mnoha domácností, ústředním motivem vstupních hal luxusních hotelů, či praktickým a moderním doplňkem mnoha kanceláří. Nástěnné hodiny zkrátka zažívají renesanci a těší se velké oblibě. Nabídka nástěnných hodin na trhu je opravdu veliká a bohatá, najdeme zde mnoho neznačkových typů či takzvaných brandů, čili hodin, které si někdo nechává pod vymyšlenou značkou vyrobit v Číně a pak je na trhu prodává.

Tyto hodiny jsou obvykle velmi levné, ale mnohdy i nekvalitní. Vedle nepřesného měření času nás mohou potrápit i hlučným chodem či krátkou životností. [caption id="attachment_334" align="alignright" width="150" class=" "]Hodiny AMS 7397 Hodiny AMS 7397[/caption] Takovým nástěnným hodinám je lépe se vyhnout. Vyplatí se sáhnout po osvědčených značkách a vybrat si nástěnné hodiny od známých a léty prověřených výrobců. My pro Vás máme nástěnné hodiny hodny německé kvality, odkud také pochází značka AMS nebo Atlanta. Není pravidlem, že by značkové hodiny byly drahé. Můžeme vybírat z výrobců, kteří nabízejí hodiny se skvělým poměrem ceny vůči kvalitě, a toto jsou také hodiny AMS. Náročnější zákazníci se však mohou poohlédnout i po luxusních hodinách, které se pyšní špičkovým zpracováním, tichým chodem a moderními materiály. Svět nástěnných hodin vás zkrátka vítá s otevřenou náručí.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny