Pánské hodinky Hugo Boss

1513087_1

Světoznámá značka Hugo Boss, je dnes už věhlasnou ikonou ve světě módy. Společnost Hugo Boss byla založená ve dvacátých letech 20.století v Metzingernu. Firma Hugo Boss se původně specializovala pouze na výrobu luxusních pánských obleků a za druhé světové války vojenských uniforem. Postupem času se však vypracovala na jednu z předních značek v módním showbusinessu.  A to především také díky rozšíření svého sortimentu. Kdy do své nabídky zařadila mimo elegantní módy také sportovní oblečení, módní doplňky, parfémy a kosmetiku a také hodinky.

Pokud sháníte hodinky pro muže, ať už pro sebe nebo jako dárek. Jsou hodinky Hugo Boss tím pravým. Jsou velmi elegantní a vkusné.


1513281-2

V naší nabídce naleznete, jak hodinky s koženým řemínkem, tak také s celoocelovým, či pryžovým řemínkem. Záleží pouze na Vás, jakému materiálu dáváte přednost, a k jakým příležitostem hodinky sháníte. Hodinky Hugo Boss se velice často hodí k obleku, ale také k neformálnímu sportovnímu oblečení.

S hodinkami značky Hugo Boss uděláte dojem ať už ve společnosti, v práci nebo na večírku.

Elegantní a mnohdy atypické ciferníky jsou kryty minerálním sklem. Na Vašem zápěstí je budou přidržovat buď vysoce kvalitní kožené řemínky nebo elegantní kovové či pryžové pásky. Hodinky jsou většinou analogové. Pouzdra hodinových strojků jsou zhotovena z oceli, která je někdy zlacena. Mohou být vybaveny datumovkou či stopkami. Pánské hodinky Hugo Boss se staly symbolem kvality a prestiže, kterou jsou úspěšní muži ochotni koupit i za vyšší ceny.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny