Objevte pánve na lívance od Nordic Ware, které byly představeny před více než 70 lety!

NORDIC_WARE_LIVANCE

Objevte pánve na lívance od Nordic Ware, které byly představeny před více než 70 lety!

Věděli jste, že pánve na lívance byly jedny z prvních výrobků, které společnost Nordic Ware představila před více než 70 lety? Původní pánev "Platte Panne" byla pánev ve švédském stylu pro tenké, v ústech se rozplývající lívance. Tato jednoduchá pánev se sedmi prohlubněmi byla vyrobena z litého hliníku a dodnes se nachází v nabídce!

Zakladatelka Dotty Dalquistová v 50. letech vytvořila tradiční recepty ve své domácí kuchyni. Jednalo se o recepty s původní pánví "Platte Panne", která se dodnes krásně používá i s ostatními pánvemi na lívance. Mezi tyto recepty patří Platter, Old Fashioned Platter a Borůvkové lívance – všechny recepty jsou zaznamenány v "Knize receptů starého světa."

NORDIC_WARE_LIVANCE2

Od té doby byly do kolekce přidány další jedinečné vzory, které umožňují vytvořit lívance s krásnými detaily pro každou příležitost! Pánve zahrnují vzory se sváteční tematikou, smajlíky, zvířátky a další. Jsou stále vyráběny v USA a to z litého hliníku, aby se na nich daly připravit dokonale propečené lívance. Jejich prvotřídní nepřilnavý povrch usnadňuje i čištění!

NORDIC_WARE_LIVANCE3

Pánve na lívance Nordic Ware se snadno používají a jsou skvělým způsobem, jak s dětmi připravit zábavnou ranní snídani! Při přípravě postupujte podle následujících kroků:

1. Předehřejte pánev na lívance na střední teplotu. Pánev lze bezpečně používat na keramických, plynových nebo elektrických sporácích.
2. Dutiny vymažte máslem nebo použijte sprej na pečení. Štětcem rozetřete do všech vzorů.
3. Pánev naplňte oblíbeným lívancovým těstem.
4. Opékejte, dokud se nepřestanou tvořit bublinky, které naznačují, že je čas na otočení. Okraje začnou také mírně hnědnout.
5. Lívance obraťte. Po dokončení pečení na druhé straně vyjměte lívance z pánve.
6. Výše uvedené kroky opakujte se zbývajícím těstem. Pánev budete muset možná vymazat ještě jednou.
7. Přidejte sirup a další polevy dle chuti! Vytvořte si zábavné, ozdobné lívance během chvilky!

Kompletní nabídku produktů od společnosti Nordic Ware naleznete ZDE.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny