Upečte si něco sladkého s NORDIC WARE.

NORDIC_WARE_PECENI

Upečte si něco sladkého s NORDIC WARE.

Nordic Ware založili v roce 1946 manželé Dorothy a Dave Dalquistovi. S 500 dolary v kapse, několika dobrými nápady a touhou založit vlastní firmu se ve sklepě jejich domu v Minneapolisu v Minnesotě zrodila skromná firma na výrobu kuchyňského nádobí. Zpočátku tvořilo sortiment výrobků Nordic Ware jen několik položek, z nichž většinu tvořily speciální výrobky skandinávského nádobí, ale časy se změnily!

O více než 75 let později společnost Nordic Ware stále hrdě vyrábí naprostou většinu svých výrobků v Minneapolis. K těmto původním skandinávským výrobkům přibyly stovky dalších položek. Ze dvou zaměstnanců se rozrostli na stovky a jejich výrobky jsou distribuovány po celém světě.

Jsme hrdí na to, že jsme stále rodinným podnikem, na jehož činnosti se podílejí tři generace, a každý rok doplňujeme naši rozsáhlou řadu kuchyňského nádobí o inovativní položky.

Nejznámějším výrobkem společnosti Nordic Ware je bezpochyby bábovková forma Bundt® s otvorem uprostřed, který umožňuje rovnoměrné pečení bábovek, a elegantní symetrií, která usnadňovala krájení a servírování. Bábovková forma Bundt® se proslavila, když se z ní upekl vítězný dort v národní soutěži v pečení. Forma si našla cestu do srdcí a domovů lidí po celém světě a bábovky se staly oblíbenou tradicí nesčetných setkání a rodinných oslav.

Pg-39-The-Original-Heavy-Sand-Cast-Bundt-300x234

Hlavní výhody Nordic Ware:

- značka Nordic Ware v roce 1960 vyvinula vlastní nepřilnavý povrch

- skvělá tepelná vodivost a rovnoměrné propečení těsta

- věrnost 75 milionů domácností po celém světě

- široký sortiment výrobků

- barevné formy podle ročního období

- většinová část výroby stále zůstává v Minneapolis v rukou rodiny, dnes už třetí generace

 

Produkty Nordic Ware:

- zlatá/stříbrná forma na bábovku

- měděná forma na bábovku

- zlatá/stříbrná forma na minibábovky

- forma na biskupský chlebíček

- tématické formy


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny