Upečte si něco sladkého s NORDIC WARE.

NORDIC_WARE_PECENI

Upečte si něco sladkého s NORDIC WARE.

Nordic Ware založili v roce 1946 manželé Dorothy a Dave Dalquistovi. S 500 dolary v kapse, několika dobrými nápady a touhou založit vlastní firmu se ve sklepě jejich domu v Minneapolisu v Minnesotě zrodila skromná firma na výrobu kuchyňského nádobí. Zpočátku tvořilo sortiment výrobků Nordic Ware jen několik položek, z nichž většinu tvořily speciální výrobky skandinávského nádobí, ale časy se změnily!

O více než 75 let později společnost Nordic Ware stále hrdě vyrábí naprostou většinu svých výrobků v Minneapolis. K těmto původním skandinávským výrobkům přibyly stovky dalších položek. Ze dvou zaměstnanců se rozrostli na stovky a jejich výrobky jsou distribuovány po celém světě.

Jsme hrdí na to, že jsme stále rodinným podnikem, na jehož činnosti se podílejí tři generace, a každý rok doplňujeme naši rozsáhlou řadu kuchyňského nádobí o inovativní položky.

Nejznámějším výrobkem společnosti Nordic Ware je bezpochyby bábovková forma Bundt® s otvorem uprostřed, který umožňuje rovnoměrné pečení bábovek, a elegantní symetrií, která usnadňovala krájení a servírování. Bábovková forma Bundt® se proslavila, když se z ní upekl vítězný dort v národní soutěži v pečení. Forma si našla cestu do srdcí a domovů lidí po celém světě a bábovky se staly oblíbenou tradicí nesčetných setkání a rodinných oslav.

Pg-39-The-Original-Heavy-Sand-Cast-Bundt-300x234

Hlavní výhody Nordic Ware:

- značka Nordic Ware v roce 1960 vyvinula vlastní nepřilnavý povrch

- skvělá tepelná vodivost a rovnoměrné propečení těsta

- věrnost 75 milionů domácností po celém světě

- široký sortiment výrobků

- barevné formy podle ročního období

- většinová část výroby stále zůstává v Minneapolis v rukou rodiny, dnes už třetí generace

 

Produkty Nordic Ware:

- zlatá/stříbrná forma na bábovku

- měděná forma na bábovku

- zlatá/stříbrná forma na minibábovky

- forma na biskupský chlebíček

- tématické formy

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny
CSTRING.CZ - originální spodní prádlo nejen pro ženy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení