Udržujte potraviny čerstvé pomocí vakuovacího systému FRESH & SAVE.

VAKUOVANI_POTRAVIN_CLANEK

Udržujte potraviny čerstvé pomocí vakuovacího systému FRESH & SAVE.

Vakuovací systém skladování potravin FRESH & SAVE od ZWILLING přináší revoluci ve způsobu skladování potravin a jídel. Jedinečné technologie uchovávají aroma a zachovávají potraviny 5krát déle čerstvé než s tradičními způsoby skladování. Stisknutím jediného tlačítka – během několika sekund vakuová pumpa – pohodlná a bezdrátová - tiše extrahuje vzduch a zachovává v potravinách chutě a vitamíny.

 

 • NEPLÝTVEJTE JÍDLEM

  Každý rok vyhodíme až 1,3 miliardy tun potravin, to je až 1/3 světové produkce. Vyhněme se tomu! Díky inovativnímu vakuovacímu konzervačnímu systému FRESH & SAVE si potraviny udržují čerstvost až pětkrát déle než v běžné skladovací dóze a sáčku.

 • PŘIPRAVTE SI JÍDLO DOPŘEDU

  Připravte si dnes své oblíbené pokrmy a vychutnejte si je o několik dní později. Potraviny uskladníte jednoduše, během několika vteřin, a to ve velmi praktických nádobách a sáčcích. Vakuovací systém FRESH & SAVE prodlužuje životní cyklus vašich potravin a jídel, které budou stále jako čerstvé. Můžete si je vychutnat kdykoli budete chtít.

 • ČAS JSOU PENÍZE, ZACHRAŇTE OBOJÍ

  FRESH & SAVE vám pomůže lépe uspořádat vaší spíž. S aplikaci ZWILLING Culinary World můžete vždy sledovat, co jste uskladnili, a dokonce obdržet připomenutí, jakmile je třeba něco zpracovat. Ušetříte nejen čas, ale i peníze.

   

 • VÝHODY VAKUOVANÝCH POTRAVIN

  Déle čerstvé: vakuované potraviny zůstanou až 5krát déle čerstvé (maso, ryby, zelenina, hotová jídla i zeleninové saláty)

  Efektivní uskladnění potravin: uchovává chuť, vůni, živiny i vitamíny – v chladničce i v mrazničce

  Na nákup 1 x týdně: čerstvé potraviny kdykoli po ruce ve vaší chladničce

  Rychlé marinování masa: díky vakuu pronikne koření a marináda rychleji do masa, stačí 30 minut

  Sous-vide: s vakuovými sáčky můžete vařit moderní metodou sous-vide

  Konec plýtvání potravinami: lepší plánování, můžete navařit dopředu a vychutnat si čerstvé potraviny později, zbytky nevyhazujte, ale vakuujte

  Chytrá aplikace: pohlídá termín spotřeby, poradí co uvařit a pomůže s nákupním seznamem

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny
CSTRING.CZ - originální spodní prádlo nejen pro ženy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení