Z důvodu dovolené všechny nové objednávky vyřídíme příští týden, od středy 17. července 2024. Děkujeme 

Udržujte potraviny čerstvé pomocí vakuovacího systému FRESH & SAVE.

VAKUOVANI_POTRAVIN_CLANEK

Udržujte potraviny čerstvé pomocí vakuovacího systému FRESH & SAVE.

Vakuovací systém skladování potravin FRESH & SAVE od ZWILLING přináší revoluci ve způsobu skladování potravin a jídel. Jedinečné technologie uchovávají aroma a zachovávají potraviny 5krát déle čerstvé než s tradičními způsoby skladování. Stisknutím jediného tlačítka – během několika sekund vakuová pumpa – pohodlná a bezdrátová - tiše extrahuje vzduch a zachovává v potravinách chutě a vitamíny.

 

 • NEPLÝTVEJTE JÍDLEM

  Každý rok vyhodíme až 1,3 miliardy tun potravin, to je až 1/3 světové produkce. Vyhněme se tomu! Díky inovativnímu vakuovacímu konzervačnímu systému FRESH & SAVE si potraviny udržují čerstvost až pětkrát déle než v běžné skladovací dóze a sáčku.

 • PŘIPRAVTE SI JÍDLO DOPŘEDU

  Připravte si dnes své oblíbené pokrmy a vychutnejte si je o několik dní později. Potraviny uskladníte jednoduše, během několika vteřin, a to ve velmi praktických nádobách a sáčcích. Vakuovací systém FRESH & SAVE prodlužuje životní cyklus vašich potravin a jídel, které budou stále jako čerstvé. Můžete si je vychutnat kdykoli budete chtít.

 • ČAS JSOU PENÍZE, ZACHRAŇTE OBOJÍ

  FRESH & SAVE vám pomůže lépe uspořádat vaší spíž. S aplikaci ZWILLING Culinary World můžete vždy sledovat, co jste uskladnili, a dokonce obdržet připomenutí, jakmile je třeba něco zpracovat. Ušetříte nejen čas, ale i peníze.

   

 • VÝHODY VAKUOVANÝCH POTRAVIN

  Déle čerstvé: vakuované potraviny zůstanou až 5krát déle čerstvé (maso, ryby, zelenina, hotová jídla i zeleninové saláty)

  Efektivní uskladnění potravin: uchovává chuť, vůni, živiny i vitamíny – v chladničce i v mrazničce

  Na nákup 1 x týdně: čerstvé potraviny kdykoli po ruce ve vaší chladničce

  Rychlé marinování masa: díky vakuu pronikne koření a marináda rychleji do masa, stačí 30 minut

  Sous-vide: s vakuovými sáčky můžete vařit moderní metodou sous-vide

  Konec plýtvání potravinami: lepší plánování, můžete navařit dopředu a vychutnat si čerstvé potraviny později, zbytky nevyhazujte, ale vakuujte

  Chytrá aplikace: pohlídá termín spotřeby, poradí co uvařit a pomůže s nákupním seznamem


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny