Objevte novou skandinávskou značku Hübsch.

NOVINKY_PRO_DUM_I_TERASU

Objevte novou skandinávskou značku.

Už jste někdy slyšeli o dánské značce Hübsch? Jedná se o jednu z předních skandinávských značek, zabývající se bytovými interiéry. A protože nám se zalíbila velmi a nad některými kousky jsme již také neodolali, rozhodli jsme se ji pro Vás zařadit do našeho sortimentu. Doufáme, že Vám udělá stejnou radost, jako nám.

JIDELNA

Společnost Hübsch byla vybudována se snem a vášní pro design. Navrhuje a nabízí produkty v jedinečném stylu a to již od roku 2010. Při navrhování je kladen velký důraz na to, aby byla vytvořena mezi jednotlivými kolekcemi provázanost. Zároveň je však brán ohled na trendy současné doby.

shop_the_style_07 shop_the_style_bathroom_03-1 shop_the_style_office_02

Výrobky jsou zhotovovány z FSC® certifikovaného dřeva, kdy tento systém podporuje odpovědné hospodaření se světovými lesy a chrání je pro budoucí generace. Organizace působí proti odlesňování, chrání zvířata a rostliny.

V roce 2020 se společnost stala součástí OEKO-TEX® celosvětového sdružení nezávislých institutů pro bezpečnost výrobků a udržitelnou výrobu v textilním průmyslu. Produkty certifikované OEKO-TEX® neobsahují žádné toxické ani alergické látky.

Podívejte se na našem eshopu, kde se na Vás těší všechny novinky od značky Hübsh a udělejte si s námi nějakou radost.

TERASA


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny