Velikonoce se blíží, připravte se na svátky jara.

VELIKONOCE1

Velikonoce se blíží, připravte se na svátky jara!

Vítejte ve velikonočním světě, kde na vás čeká mnoho barevných překvapení: od skvělých nápadů na velikonoční dárky až po vše, co budete potřebovat pro vaše velikonoční pečení. Nechte se inspirovat a prožijte krásné velikonoční chvíle se svými blízkými.

Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, ale nejsou tak silně spojeny s dárky jako Vánoce. Pokud se pro vás tyto dvě věci přeci jen propojují, podívejte se na naší velikonoční nabídku a objevte skvělé výrobky, které jsou vhodné i jako velikonoční dárky. Kromě kuchyňského nádobí, příborů, zapékacích mís a sklenic můžete objevit ještě více.

Náš velikonoční svět nabízí široký výběr ze všech produktových oblastí. Rodiče, babičky a dědečky vždy potěší doplňky, nádobí nebo sklenice na bohatě zdobený, sváteční velikonoční stůl. S pánvemi, pekáči a litinovými hrnci od značky STAUB můžete vykouzlit velikonoční pečeni, krásně ji naaranžovat a rovnou servírovat. Vneste do kuchyně trochu barvy s litinovými Cocotte hrnci STAUB ve svěží šalvějové barvě.

ZDE najdete mnoho krásných nápadů na dárky - od barevných Cocotte hrnců až po kvalitní pánve, pekáče nebo konvice a mnohé další.

VELIKONOCE3

Někdy uprostřed jara opět nastal čas: Velikonoční pečení je tu! Pokud se vám od Vánoc nedostala do rukou stěrka na těsto nebo vykrajovátka na cukroví, možná už se nemůžete dočkat, až začnete. A my pro vás máme v nabídce ty nejlepší pomocníky pro velikonoční pečení.

Co se vám vybaví jako první, když pomyslíte na Velikonoce? Samozřejmě velikonoční zajíček, typický představitel velikonočních zvyků. Velmi oblíbená jsou také vajíčka (hlavně v čokoládové a sušenkové podobě) a další zvířátka (ovečky nebo kuřátka) nebo květiny. Všechny pečené výrobky se vyznačují svěžími, přírodními barvami.

Jednou z hlavních hvězd každého velikonočního pečiva jsou také sušenky. Velikonoční sušenky ve tvaru zajíčka, které se rychle připraví a poté rychle snědí, jsou vždy velmi oblíbené. V neposlední řadě i proto, že se snadno a rychle připravuje. Hlavními ingrediencemi jsou obvyklí "podezřelí" jako mouka, cukr, vejce a máslo, doba pečení je kratší než patnáct minut a hotové velikonoční zajíčky můžete ozdobit nejrůznějšími dekoracemi nebo sladkou cukrovou polevou. Tohle vám zajistí skvělou zábavu při velikonočním pečení s dětmi!

ZDE najdete produkty, se kterými zvládnete klasické pochoutky pro svátky jara během chvilky.

VELIKONOCE4

Chcete-li si navodit krásnou atmosféru a připravit dekorativní velikonoční stůl, máme pro vás v naší velikonoční nabídce ty správné výrobky. A máme také několik skvělých nápadů na dekorace pro krásně prostřený velikonoční stůl. Zahrnuty jsou zde typické prvky pro každé stolování, jako jsou talíře, misky nebo hrnky. Také vám však nabízíme spoustu možností pro vaření, pečení a servírování jako jsou například keramické Mini Cocotte od STAUB. Podívejte se a vyberte si něco, co odpovídá vašemu vkusu a představě o krásně prostřeném velikonočním stole!

To, co nám nabízí příroda v tomto krásném ročním období, však také stojí za to. Velikonoční zvonky, tulipány a narcisy rostou a kvetou na mnoha místech a ukazují se v plné kráse. Je to jedna z možností, jak lze ozdobit velikonoční stůl a inspirovat se. Další inspirací mohou být: hyacinty, svěží zelené listy, mech nebo rozkvétající větvičky.

A co velikonoční vajíčko? Na krásně prostřeném velikonočním stole ještě chybí velikonoční vajíčko. Klasika, kterou můžete dětem schovat nejen na zahradě, ale která by měla být i na velikonočním stole. Zde můžete spojit zábavu při přípravě Velikonoc s dekorativním aspektem na velikonočním stole. Několik dní předem můžete vajíčka vyfouknout, natřít je barvami, které se hodí k výzdobě, a pak svá umělecká díla rozprostřít na stůl ke slavnostnímu jídlu.

ZDE najdete vše pro slavnostně prostřený velikonoční stůl. Nádobí a příbory, krásné misky na pečivo nebo drobné pochoutky - objevte vše, co potřebujete pro svou velikonoční oslavu a stolování! Vaše velikonoční hostina se zaručeně vydaří.

VELIKONOCE2

Ať už si vyberete cokoli, důležité je také dárkové balení. Vánoce sice nejsou, ale na jaře potěší krásné dárkové balení. U papíru a mašlí - stejně jako na velikonočním stole - jsou na denním pořádku příjemné, světlé pastelové barvy. Zelená, růžová, modrá nebo žlutá znamenají probouzející se přírodu a dobrou náladu. Přejeme vám krásné jarní dny!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny