Vysoce kvalitní nádobí Woll – pánve

Ať už je vaření vaším koníčkem, každodenní nutností či zdrojem Vaší obživy, jistě při této činnosti oceníte kvalitní kuchyňské nádobí. Velice kvalitní a odolné nádobí u nás najdete od značky Woll. My Vám představíme pánve značky Woll.

Pánev s nepřilnavým povrchem, od německého výrobce specializovaného výhradně na výrobu nádobí z hliníkových slitin, v různých velikostech s odnímatelnou rukojetí. Záleží na Vaší potřebě nebo jak velkou pánvičku zrovna sháníte. Těla pánví jsou převážně vyrobena z hliníkové slitiny, která jsou tvrzena oxidem titaničitým a vypalována plasmovou tryskou při teplotě vyšší než 20.000°C, díky tomu je pánev odolná jak proti deformacím způsobeným vysokými teplotami, tak proti mechanickému poškození. S novou technologií zpracování indukčního plátu po celém povrchu dna pánve dochází k opravdu rychlému a rovnoměrnému zahřátí povrchu pánve. I při vysokých teplotách se tak tělo pánve zahřeje opravdu rychle a dokonale rovnoměrně. Na 8 mm silném hliníkovém dnu je celoplošný indukční plát ze speciální feromagnetické oceli.

Nepřilnavý povrch je nanášen ve 4 vrstvách a je vypalován při teplotě nad 400°C, dokonale se tak spojí s tvrzeným podkladem, což výrazně zvýší jeho odolnost mechanickému poškození. Díky důmyslné technologii nanášení nepřilnavého povrchu lze pánev mýt i v myčce nádobí.

Patentovaná technologie odnímatelné rukojeti zaručuje snadné používání i údržbu. Díky odnímatelné rukojeti lze použít pánev nejen na klasickém sporáku, ale i v troubě pro zapékání Vašich oblíbených pokrmů. Šetří místo při uskladnění či mytí v myčce a zvyšuje bezpečnost při vaření za přítomnosti malých dětí.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny