Zapalovač Zippo Solid Copper - 29011

Kód: ZIPPO_29011
Značka: Zippo
2 104 Kč
Skladem - do 3 dní (1 ks)
Možnost gravírování ?
Možnosti doručení

Zapalovač Zippo 29011 Solid Copper s povrchem z broušené mědi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapalovač Zippo Solid Copper  - 29011

První prototyp zapalovače vyrobený z čisté mědi byl představen v roce 1969 a od té doby učinil několik překvapivých návratů (a také způsobil širokou poptávku). V tomto případě se jedná o unikátní předprodukční verzi pro sběratele, všechny zapalovače jsou zpracovány ručně, jsou vyrobeny z čisté mědi, jejíž povrch bude dále přirozeně patinovat. Zapalovač je navíc poprvé v historii Zippo vybaven ocelovým insertem, na jehož povrch je elektrolyticky nanesena černá vrstva barvy. Stejně jako všechny Zippo zapalovače je i tento model vyroben v továrně v americkém Bradfordu.

- Tvar zapalovače: Klasický

- Povrchová úprava: Solid Copper

- Typ zdobení: Bez zdobení

- Téma: Základní modely

- Záruka: Doživotní 

Černý insert
Tento model poprvé v historii představuje ocelový insert v černém provedení.

Spodní ražba
Každý zapalovač má zvláštní spodní ražbu která jej označuje jako sběratelský model a autentifikuje jej jako originální Zippo zapalovač.

Sběratelské balení
Zapalovače jsou dodávány v unikátní sběratelské krabičce vyrobené speciálně k tomuto modelu.

 

Zippo zapalovače se vyrábí již od roku 1933. Za dobu své existence se Zippo stalo synonymem pro zapalovač. Historie společnosti Zippo Manufacturing Company je příběhem mnoha jejich lidí. Od zakladatele George G. Blaisdella až po mnoho zaměstnanců, zákazníků a sběratelů, kteří hráli v bohaté historii společnosti důležitou roli. Díky jejich loajalitě a oddanosti se společnost Zippo stala jednou z největších a nejznámějších amerických ikon. Dodnes firma drží svoji kvalitu a jako jediná na trhu vám nabízí doživotní záruku na vaše Zippo. V roce 2020 byl vyrobený 600.000.000 miliontý zapalovač a to zcela nepochybně svědčí o oblíbenosti a kvalitě této značky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní Zippo zapalovače
dekor zapalovače: Bez zdobení
povrch zapalovače: Brushed Copper
tvar zapalovače: klasický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

ZIPPO_Logo-2023

Untitled

Zippo zapalovače se vyrábí již od roku 1933. Za dobu své existence se Zippo stalo synonymem pro zapalovač. Dodnes firma drží svoji kvalitu a jako jediná na trhu Vám nabízí doživotní záruku na Váš zapalovač Zippo. V roce 2020 byl vyrobený 600.000.000 miliontý zapalovač a to zcela nepochybně svědčí o oblíbenosti a kvalitě této značky. Design zapalovače Zippo zůstal v podstatě dodnes stejný, s drobnými vylepšeními.

Stejně jako u většiny sběratelských předmětů má i u zapalovače Zippo datum výroby často vliv na jeho hodnotu. Cenné informace na spodní straně každého zapalovače Vám pomohou určit datum jeho výroby. Od poloviny 50. let byl na spodní straně každého vyrobeného zapalovače Zippo vyražen kód s datem výroby. Původně sloužil ke kontrole kvality. Avšak od té doby se datový kód stal neocenitelnou pomůckou pro sběratele zapalovačů Zippo.

Příběh společnosti Zippo Manufacturing Company je příběhem těch, kteří přispěli k jejímu úspěchu. Od jejího zakladatele George G. Blaisdella až po mnoho zaměstnanců, zákazníků a sběratelů, kteří sehráli v bohaté historii společnosti Zippo zásadní roli. Jejich loajalita a oddanost učinily ze společnosti Zippo jednu z nejznámějších a nejvýznamnějších amerických ikon.

Objevte naši rozsáhlou kolekci zapalovačů Zippo, která zahrnuje také doplňky značky Zippo.

Vyberte si nové Zippo

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny