Zwilling Marquina Plus

zwilling-marquina-plus

Vysoce kvalitní čtyřvrstvý povrch a ergonomické rukojeti umožňují snadné vaření. Řada pánví, která vám jednoduše nabízí vše, co potřebujete.

Nádobí je opatřeno nepřilnavým povrchem Duraslide® Granite, který je složen ze čtyř vrstev, aby lépe odolával opotřebení a poškrábání. Má pozoruhodné nepřilnavé vlastnosti a dlouhou životnost, i při intenzivním používání.

Maximálně elegantní pánve z řady Marquina Plus jsou výsledkem spolupráce italských designérů ze Studia Matteo Thun & partners a německé prémiové značky ZWILLING. Věhlasné italské designérské studio pojalo pánve v minimalistickém stylu. Sofistikovaná černá s žulovým vzhledem a decentní nerezová koncovka na rukojeti udělají dojem nejen v kuchyni, ale i při servírování přímo na stůl. 

 

 

2 položek celkem
Zwilling Marquina Plus hluboká pánev s nepřilnavým povrchem 28 cm, 66310-286
2 265 Kč

Nepřilnavá hluboká pánev Marquina Plus německé značky Zwilling se pro svůj nepřilnavý povrch Duraslide® Granite hodí pro smažení choulostivých potravin jako zeleniny, ryb či...

66310-286
Zwilling Marquina Plus pánev s nepřilnavým povrchem 28 cm, 66319-286
2 165 Kč

Nepřilnavá pánev Marquina Plus německé značky Zwilling se pro svůj nepřilnavý povrch Duraslide® Granite hodí pro smažení choulostivých potravin jako zeleniny, ryb či omelet....

66319-286

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny