Bugatti Diva Evolution

bugatti-diva-evolution

Diva Evolution je starší sestrou kávovaru Diva, ale s ještě vyšším posláním. Zajímavý tvar písmene "V", štíhlý a dynamický, zajistí kávovaru hvězdné postavení a obdiv v očích návštěvníků vaší kuchyně. Také výběr materiálů odráží pečlivou pozornost věnovanou detailům: tělo je vyrobeno z tlakově litého hliníku a kotel z mosazi, stejně jako profesionální kávovary. Kávovar se dodává v různých barevných variantách, které se hodí pro každou situaci.

Diva Evolution ztělesňuje pokrok tradičního domácího kávovaru. Díky termoblokovému výměníku tepla můžete připravovat kávy, cappuccina, latté nebo bylinkové čaje pro všechny své hosty a podávat je téměř současně, čímž se vyhnete nekonečnému čekání mezi jednotlivými porcemi.

Káva připravená s pomocí Diva Evolution bude vždy vynikající díky kontrole tří základních parametrů: doby extrakce, teploty a tlaku vody. Kávovary jsou kompatibilní jak s E.S.E. pody, tak s mletou kávou, můžete si tedy vybrat podle svých preferencí. V neposlední řadě můžete šálky ohřívat, stejně jako v kavárně. 


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny