Z důvodu dovolené všechny nové objednávky vyřídíme příští týden, od středy 17. července 2024. Děkujeme 

Bugatti Noun

bugatti-noun

Zcela nový systém chytrého vaření Noun v sobě spojuje design a inovativní technologie, jež dávají život novému, jedinečnému, zdravému a fascinujícímu způsobu vaření.

Nastavením ideální teploty, kterou lze regulovat v rozmezí od 50°C do 300°C připravíte jakýkoli druh pokrmu, ať už maso, ryby, zeleninu nebo opečený toast. Vysoce odolná sklokeramická topná tělesa uvaří pokrmy rovnoměrně, zvýrazní vůně, chutě a zachovají výživové hodnoty. Přímé kontaktní vaření zabraňuje úniku a přebytečnému teplu. Rychlý a účinný systém Noun dosahuje teploty 300°C za pouhých 80 sekund. Doba a teplota vaření mohou výrazně snížit spotřebu a optimalizovat přípravu pokrmů.

Objevte výhody a funkce chytrého vaření se systémem Noun, který získal řadu ocenění pro výrobky se zvláště inovativními vlastnostmi a za to, že dokázal překonat zavedené trendy ve svých odvětvích.

 

1 položek celkem
Bugatti Noun chytrý spotřebič na vaření, 04-NOUN
54 682 Kč

Systém chytrého vaření Noun přináší jedinečný a zdravý způsob vaření v podobě průhledného skla. Jakékoli pokrmy lze připravit díky ideální teplotě, kterou lze nastavit v rozmezí...

04-NOUN

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny