5 nápadů na vánoční dárky pro milovníky dobrého jídla

5DARKU11

5 nápadů na vánoční dárky pro milovníky dobrého jídla

Hledáte perfektní vánoční dárek pro své blízké, kteří jsou fanoušky dobrého jídla a vaření? Připravili jsme pro vás seznam 5 nápadů, kterými je zajisté potěšíte; od dokonalého hrnce pro vaření zimních pokrmů až po nože, které by měl mít každý začínající kuchař. Darujte letos vánoční dárek, který pomůže tomu nejlepšímu domácímu kuchaři, kterého znáte, uskutečnit jeho kulinářské sny!

5DARKU1
STAUB Cocotte hrnec kulatý 24 cm/3,8 l bazalková, 1102485

5DARKU2
ZWILLING Simplify sada nádobí se slévacími poklicemi, 5 ks, 66870-005

1. DOKONALÝ HRNEC
Překvapte o Vánocích milovníka vaření kvalitním hrncem, který je ideální pro přípravu teplých zimních pokrmů. Litinový hrnec Cocotte od francouzské značky Staub je ideální pro ty, kteří mají v kuchyni rádi odolné hrnce. Ikonický design litinového hrnce Staub okouzlí nejen na pohled, ale také svými vlastnostmi, včetně jedinečného systému samopodlévání. Pokud toužíte po jiném stylu, nerezový hrnec Simplify od společnosti Zwilling v moderním a vysoce funkčním designu nadchne každého, kdo má rád v kuchyni vychytávky.

2. PÁNEV NA CELÝ ŽIVOT
Existuje něco lepšího než pocit, jak v krásné pánvi prohazujete lahodné ingredience, aby získaly nádhernou zlatavou barvu? Každého milovníka jídla jistě potěší kvalitní pánev, což z ní dělá perfektní nápad na vánoční dárek. Litinová pánev Walnut od švédské značky Skeppshult je velmi odolná, vydrží vysoké teploty a navíc krásně vypadá. Možná by však váš gurmán uvítal něco lehčího, ale stejně odolného? Pak by pro vás mohla být vhodným vánočním dárkem pánev Forte od společnosti Zwilling. Titanová pánev s nepřilnavým povrchem a elegantní nerezovou rukojetí působí luxusně.

5DARKU3
SKEPPSHULT Walnut litinová pánev 28 cm, 0280V

5DARKU4
ZWILLING Forte titanová pánev 26 cm, 66569-261

3. NOŽE PRO ZKUŠENÉ DOMÁCÍ KUCHAŘE
Stěžoval si někdy váš domácí kuchař na tupé ostří nebo nedostatek nožů? Proč mu letos nedarovat profesionální nůž? Jednou z našich rad je zvážit, které suroviny používá nejčastěji, například filetovací nůž je ideální na filetování masa nebo ryb. Snadnou výhrou jsou však kuchařské nože nebo nože na chleba, které jsou vhodné pro každého, kdo se zajímá o vaření. Kuchařský nůž je univerzální, zatímco dobrý nůž na chleba je neocenitelný při krájení křupavého čerstvě upečeného chleba - dokonalý nápad na vánoční dárek pro každého gurmána.

5DARKU6
ZWILLING MIYABI 5000 FCD nůž Gyutoh 20 cm, 34681-201

5DARKU5
ZWILLING Pro nůž kuchařský 20 cm, 38411-201

4. UNIVERZÁLNÍ PRKÉNKO NA KRÁJENÍ
I ten nejlepší domácí kuchař potřebuje kvalitní prkénko pro krájení a sekání. Dřevěné prkénko na krájení je krásný nápad na vánoční dárek. Je nejen praktickým, ale i atraktivním doplňkem kuchyně. Dřevěné prkénko udržuje nože ostřejší než plastová alternativa a navíc ho může váš domácí kuchař použít i při servírování svých lahodných výtvorů!

5DARKU7
ZWILLING kuchyňské prkénko buk 35 x 25 cm, 35123-400

5. STYLOVÉ MLÝNKY NA SŮL A PEPŘ
Jak vám řekne každý dobrý kuchař, tajemství dokonalého jídla spočívá v dochucení. Nechte tedy svého kuchařského nadšence pyšnit se svými znalostmi a věnujte mu o letošních Vánocích promyšlený dárek v podobě mlýnku na koření. Pro klasický vzhled vyzkoušejte sadu dřevěných mlýnků na sůl nebo pepř Helsinki od designové dánské společnosti CrushGrind a pro milovníky jídla s rustikálnějšími chutěmi milujeme dárkové sady struhadel s kořením od skandinávské značky Rivsalt, které vytvoří atmosféru vynikající restaurace i u vás doma.

5DARKU10
CRUSHGRIND Helsinki sada dřevěných mlýnků na pepř a sůl 13 cm, 070370-2002-2PC

5DARKU9
RIVSALT Spice Tasters dárková sada struhadla, dřevěného stojanu, chilli, soli a pepře, RIV038

Tyto nápady na vánoční dárky zajisté dodají každé kuchyni trochu té pikantnosti! Navíc s těmi správnými kuchyňskými pomocníky můžete očekávat od vašeho kuchaře pozvánku na ještě chutnější obědy a večeře!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny