3 recepty na slavnostní koktejly, které vám pomohou přivítat nový rok

3KOKTEJLYVANOCE
3 recepty na slavnostní koktejly, které vám pomohou přivítat nový rok

Připijte si na nový rok
těmito slavnostními koktejly! Máme pro vás tři lahodné a jednoduché novoroční drinky v jejichž hlavních rolích se objevují příchutě, jako je skořice, pepř a himálajská sůl - doufáme, že si je vychutnáte!
3KOKTEJLYVANOCE1
1. GIN AND TONIC
Klasický Gin & Tonic je ideální pro všechny slavnostní příležitosti – tentokrát ve verzi s čerstvě nastrouhaným pepřem a plátky grapefruitu. Tento slavnostní koktejl je lehký a snadno se pije, skvěle se hodí jako doplněk k předkrmům.

Ingredience
- 50 ml gin
- 100 ml tonic
- Plátek grapefruitu
- Nastrouhaný pepř

Jak na to
Naplňte vysokou sklenici ledem. Přilijte 50 ml ginu a doplňte tonikem. Nakrájejte grapefruit na plátky a navrch nastrouhejte hrozny Java long pepře od Rivsalt.
3KOKTEJLYVANOCE2
2. PALOMA
Ingredience
- 45 ml tequila
- 15 ml limetková šťáva
- 100 ml grapefruitová soda
- Nastrouhaná himálajská sůl

Jak na to
Na stěnu vysoké sklenice nastrouhejte himálajskou kamennou sůl od Rivsalt. Sklenici naplňte ledem. Přilijte tequilu s limetkovou šťávou. Doplňte sodou. Pokud máte rádi sladší variantu, přidejte jednoduše sirup.
3KOKTEJLYVANOCE3
3. TIKI COCKTAIL
Ingredience
- 40 ml rum
- 20 ml meruňková šťáva
- 80 ml ananasová šťáva
- 25 ml Orgeat
- 20 ml limetková šťáva
- Nastrouhaná skořice

Jak na to
Přidejte všechny ingredience do šejkru s ledem a protřepejte. Následně přeceďte do menší sklenice naplněné ledem. Navrch nastrouhejte trochu skořice od Rivsalt. Pokud máte rádi efektní podívanou, zapalte trochu rumu ve vydlabané limetkové slupce a pak do ohně nastrouhejte skořici. Uvidíte, že se stane něco kouzelného.

Doufáme, že dostanete chuť si na novoroční oslavy připravit některý z těchto svátečních koktejlů. Přejeme vám šťastný nový rok!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny