Poznejte skutečný gastronomický zážitek s Rivsalt.

RIVSALT1

Poznejte skutečný gastronomický zážitek s Rivsalt.

Pozvali jste přátele na večeři? Výrobky Rivsalt jsou známé tím, že v lidech vzbuzují zvědavost a rozproudí konverzaci. Pravý skandinávský gastronomický zážitek a také dokonalý dárek pro všechny slavnostní příležitosti.

A jak to všechno začalo? Jens Sandringer přišel na koncept značky Rivsalt, když byl na večeři v japonské restauraci Teppanyaki v Pekingu, kde mistr kuchař strouhal sůl na pokrmy hostů za pomocí velkého struhadla. Byl to skvělý zážitek, který jej natolik zaujal, že si chtěl přesně takový výrobek koupit doma a dát si ho na jídelní stůl. Byl tu jen jeden problém...neexistoval. Zkušenost z japonské restaurace podnítila prvotní myšlenku výrobku, která se shodovala s nástupem nových skandinávských trendů v oblasti gastronomie a designu. První výrobek Rivsalt byl uveden na trh ve Švédsku v roce 2012.

RIVSALT2_1

Již od začátku chtěl Jens Sandringer vytvořit středový prvek na jídelní stůl. Měl být natolik krásný, aby se stal designovým prvkem na stole a zároveň jednoduchý na používání, aby lidi vybízel k jeho vyzkoušení. Lidé by při pohledu na něj měli být zvědaví, mluvit o něm a - v neposlední řadě - mít chuť vyzkoušet nový gastronomický zážitek.

RIVSALT3

Rivsalt je především o designu, komunikaci a zážitcích. Strouhání soli na vlastní pokrm zvyšuje zážitek z jídla a krásný design doplňuje prostřený jídelní stůl. Výrobky jsou skvělým komunikačním prvkem a stolování dělají zábavnější. Vyberte si z různých druhů kamenných solí nebo koření, které se hodí k různým pokrmům, což z nich dělá opravdu zajímavý produkt pro gurmány. Prozkoumejte jedinečný svět Rivsalt a nechte se inspirovat skandinávským způsobem života.

RIVSALT4


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny