Přivítejte ve své kuchyni jaro se značkou Mason Cash

IN_THE_MEADOW2
Přivítejte ve své kuchyni jaro se značkou Mason Cash

IN THE MEADOW
Vneste do své kuchyně květinovou atmosféru s nádhernou kolekcí In The Meadow od anglické značky Mason Cash. Každá mísa je inspirována svou vlastní jedinečnou květinou a obsahuje jemné reliéfy květinové louky v nádherné barevné paletě, která sahá od jemných pastelových barev až po dekadentní fialovou. Ať už si vyberete klasickou krémovou misku s vyobrazením růží nebo veselou žlutou s narcisy, v této kolekci naleznete mísy vhodné pro každého pekaře.

VYROBENÉ Z KAMENINY
Mísy z kolekce In The Meadow jsou dostatečně lehké, aby se daly při míchání držet v jedné ruce, ale zároveň odolné a stabilní pro použití na kuchyňské lince, takže jsou ideální pro domácí i profesionální pekaře. Nádobí z kameniny Mason Cash se vyznačuje větší odolností proti otěru nebo poškrábání. Veškeré mísy jsou také dokonale stohovatelné.

IN_THE_MEADOW

MÍSA S UCHEM BATTER BOWL
Kameninová mísa na těsto In The Meadow má výrazně vzorovaný vnější povrch, který je navržen tak, aby vám pomohl snadno uchopit mísu, zatímco pevná rukojeť umožňuje, aby mísa zůstala stabilní a na svém místě při míchání.

JEDINEČNÉ RELIÉFNÍ ZDOBENÍ
Mísy z kolekce In The Meadow jsou reliéfně zdobené jemnými květinami a lístky v nádherné paletě barev. Květinové vzory zahrnují sedmikrásky, růže, tulipány a narcisy. Motivy jarních a letních květin, které se objevují v celé kolekci, se vyznačují naprosto perfektním řemeslným zpracováním.

IN_THE_MEADOW3

Celou kolekci tvoří 4 mísy s reliéfními květinovými vzory v krémové, světle žluté, světle fialové a netradiční purpurové barvě. Součástí je také mísa s uchem a slévací hubičkou v krémové barvě, menší pudinková mísa v tmavě růžové barvě a sada 4 malých univerzálních misek v jemných pastelových barvách. Řadu také doplňují dva hrnky s výraznými motivy sedmikrásek na světle modrém podkladu a tulipánů na světle zeleném podkladu.

Objevte s námi kolekci In The Meadow a vytvořte si doma dokonalou jarní atmosféru v oblíbených pastelových odstínech letošního roku!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny