Zwilling Sommelier dekantovací nálevka s uzávěrem, 39500-050

Kód: 39500-050
Značka: Zwilling
952 Kč
Skladem - do 3 dní (>4 ks)
Možnosti doručení

Dekantovací nálevka na víno se zátkou Zwilling Sommelier se hodí pro všechna hrdla běžných láhví vína. Připravuje víno k perfektnímu chuťovému zážitku. Integrovaná spirála provzdušňuje víno během nalévání, čímž pomáhá nuancím chuti, aby se mohly rozvinout. Nalévá čistě, bez odkapávání, snadno se čistí. Nálevku můžete zároveň použít jako zátku, která víno hermeticky uzavře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zwilling Sommelier dekantovací nálevka s uzávěrem

Dekantovací nálevka s uzávěrem na víno od společnosti Zwilling Sommelier vám dává možnost příjemně a pohodlně podávat víno. Je vhodná pro všechny lahve na víno a snadno se čistí. Je 13 cm dlouhá a má uvnitř spirálový systém. V důsledku toho dochází k intenzivnímu kontaktu s vínem během nalévání, takže se jeho chuť zvláště dobře rozvíjí. Navíc se nemusíte obávat pokapání. Pomocí nálevky od společnosti si budete moci vychutnávat všechny sklenice bez skvrn na ubrusu. Pak lehce uzavřete otevřenou láhev s elegantním uzávěrem, který je vzduchotěsný. Stylový design, nerezová ocel 18/10. Integrovaný spirálový systém zajišťuje optimální větrání vína během nalévaní. Milovníci vína přivítají atraktivní design, vysokou kvalitu a krásné balení.

- Umožní dekantovat přímo do sklenice

- Integrovaná spirála provzdušňuje během nalévání

- Nalévání bez odkapávání

- Funguje i jako zátka, snadno se čistí

- Vhodná do všech běžných lahví vína

- Vyrobena z ušlechtilé matné nerezové oceli 18/10, polykarbonátu a pryže

- Kvalitní výrobek s dlouhou životností

- Ocenění Reddot Design Award

- Rozměry: 13 x 8 x 4,2 cm

 

Série doplňků k vínu Zwilling Sommelier nabízí milovníkům vína perfektní kombinaci zábavy a užitku. Zažijte degustaci plnou stylu a sestavte si vlastní Zwilling Sommelier sérii nebo získejte přírůstek do vaší již založené sbírky. Doplňky k vínu z ušlechtilé nerezové oceli jsou charakteristické svým rafinovaným, unikátním designem a vysokou funkčností.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zwilling-png
Ponořte se do kulinářského světa se společností ZWILLING, která vyrábí nože a kuchyňské produkty v Solingenu již od roku 1731. Od té doby se z malého výrobce prémiových nožů stal světový lídr v oblasti kulinářství. Vášeň pro vaření společnost inspirovala k tomu, aby svůj důvtip přenesla do nádobí, skla, kuchyňských nástrojů a dalších produktů, které přinesou vaření zábavu a potěšení. 

Díky více než 290 letům zkušeností je dnes ZWILLING jednou z nejznámějších značek na světě a umí nadchnout profesionální i amatérské kuchaře. Inovativní funkce, dokonalý design a nejvyšší kvalita charakterizují všechny výrobky pro kuchyň a stolování. Když tedy držíte v ruce výrobek ZWILLING, držíte v ruce kus historie. A budoucnosti.

Nechte se inspirovat a objevte svět ZWILLING!

Objevte řady hrnců a nádobí Zwilling
Objevte řady nožů Zwilling
Kuchyňské náčiní Zwilling

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny