Nordic Ware forma na bábovku včelí plástev, 10 cup karamelová, 85477

Kód: 85477
Značka: Nordic Ware
1 467 Kč
Skladem - do 3 dní (>4 ks)
Možnosti doručení

Forma Nordic Ware včelí plástev je inspirována skutečným dílem včel. Užijte si spoustu zábavy při pečení bzučivě dobrých sladkostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nordic Ware forma na bábovku včelí plástev, 10 cup, karamelová

Vytvořte stylový dezert díky unikátní formě ve tvaru včelí plástve, která vytváří zábavný a jedinečný design. Náš typ, pokud formu vyplníte z ½, vytvoříte po upečení 19 samostatných šestiúhelníků. Pokud formu naplníte do ¾, vytvoříte šestiúhelníkovou bábovku tvořenou 19 snadno odkrojitelnými šestiúhelníky.

- Zdravotně nezávadná

- Objem: 2,3 l (10 cup)

- Rozměr: 27,9 x 30,48 x 5,7 cm 

Americká značka Nordic Ware začala svou historii psát v roce 1946, kdy firmu založil metalurgický inženýr se švédskými kořeny David Dalquist spolu se svou manželkou Dorothy. Do povědomí zákazníků se dostala až s příchodem roku 1950, kdy Davida navštívila skupina hospodyněk a požádala ho o vytvoření klasické bábovkové formy, kterou znali ze svých evropských domovin. David jejich přání vyslyšel a vytvořil světově známé Bundt, což je patentově chráněné označení bábovkových pečících forem. Další zvrat přišel v roce 1966. V americkém Houstonu se konala prestižní soutěž v pečení (Pillsbury Bake-Off), kde soutěžící Ella Helfrich obsadila 2. místo s formou Nordic Ware s otvorem uprostřed a upekla dnes už ikonický recept Fudge Tunel, který zaručil slávu nejen jí ale hlavně značce Nordic Ware, která se doslova přes noc stala hitem.

Dnes má formu Nordic Ware téměř 70 miliónů domácností, a toto číslo stále roste. Společnost sídlí v Minneapolis ve státě Minnesota, kde má rovněž své vývojové centrum. Značka Nordic Ware totiž neustále obměňuje svůj prodejní sortiment o nové tvary a sezonní formy. Když je forma navržena, vytiskne se nejprve 3D model a pak se může začít s výrobou formy. Vše od vzniku až po expedici výrobku na jednom místě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny