Mlýnek na skořici Peugeot Lanka

Kód: 36904
Značka: Peugeot
1 566 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Elegantní nerezový mlýnek na skořici, první svého druhu, z dílny francouzského inovátora Peugeot. Speciálně vytvořený pro mletí celých svitků skořicové kůry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlýnek na celou skořici Peugeot Lanka

Nerezový mlýnek, vysoký 22 cm, má své poetické jméno Lanka, odkazující na ostrov Sri Lanka, ostrov s nejlepší skořicí na světě. Firma Peugeot  jej letos uvedla na trh jako novinku svého druhu, první mlýnek, který je schopen zpracovat celé svitky skořice.

Jak to celé funguje – Shake and mill

Lanka obsahuje kuličku, kterou se svitek kůry v mlýnku rozdrtí, když pohybujeme – třeseme celým mlýnkem. Kulička svitek nadrtí na menší části, které pak ostrý Peugeot mlecí mechanismus z nerez oceli najemno pomele. Mlýnek Lanka je vhodný pro celé svitky skořicové kůry až do délky 6 cm.

Vůni čerstvě namleté skořice se nic nevyrovná, ochuťte si kávu, oblíbený moučník nebo dětem krupicovou kaši. Rozdíl v opojné vůni i čerstvé, pravé chuti skořice poznáte okamžitě.

 

Mlýnky Peugeot = precizní ruční práce, francouzská tradice, doživotní záruka

Mlýnky Peugeot nejsou jen obyčejným zbožím. Od roku 1810 jsou symbolem tradiční francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života. Mlýnky mají elegantní design a ergonomické zpracování, které zajistí, že vám mlýnek výborně padne do ruky.

Těla mlýnků i mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a výsledný výrobek je kompletován ručně. Každý z nich v sobě tedy nese nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od levných čínských výrobků, vznikajících na automatických linkách, doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři Peugeot po zkompletování ještě ověřují funkčnost jednotlivých částí mlýnku a následně jeho bezchybné fungování. Díky tomu firma Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky na koření
barva: stříbrná
materiál: nerezová ocel
mlýnek a kořenky: na skořici
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

peugeot-logo
Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života.

Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny