Skeppshult skleněná poklice s litinovým úchytem 24 cm, 0120GL

Kód: 0120GL
Novinka
Značka: Skeppshult
1 484 Kč
Skladem - do 3 dní (>4 ks)
Možnosti doručení
Skleněná poklice o průměru 24 cm dokonale doplní vaše nádobí. Poklice je dokonalým doplňkem litinového nádobí od švédské značky Skeppshult a vždy zajistí ty nejlepší výsledky vaření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skeppshult skleněná poklice s litinovým úchytem, 24 cm

Skleněná poklice má průměr 24 cm a hodí se k litinovému nádobí Skeppshult se stejným průměrem. Poklice těsně uzavírá, díky tomu se při vaření neztrácí teplo ani pára a neplýtváte energií. Díky skleněné poklici můžete sledovat své pokrmy při vaření, aniž byste ji museli zvedat. Úchyt je vyroben z litiny. Poklice je vhodná pro použití v troubě.

- Skleněná poklice s litinovým knoflíkem je žáruvzdorná do 200°C
- Doporučeno ruční mytí

Rozměry:
- Průměr: 24 cm
- Hmotnost: 0,9 kg 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

skeppshult_ logo

SKEPPSHULT

OD SUROVÉHO ŽELEZA K LITINOVÉMU NÁDOBÍ
Dnešní společnost se vyvíjí rychlým tempem; výrobky zastarávají během jednoho roku a mnoho z nich se vyrábí sériově. SKEPPSHULT vychází z jiného přesvědčení. Své výrobky vyrábí ručně od roku 1906 podle tradičních metod. Je jedinou zbývající slévárnou ve Skandinávii, která vyrábí nádobí z litiny.

VŠE ZAČÍNÁ SUROVÝM ŽELEZEM ZAHŘÁTÝM NA 1500 STUPŇŮ
Odkaz společnosti SKEPPSHULT začíná při zahřátí železa společně s dalšími kovy v pečlivě kontrolovaném množství v indukčních pecích.  V ekologických továrnách poháněných větrnou a solární energií jsou zahřáty na 1500 stupňů, čímž vytváří základní kámen pro vynikající litinové nádobí.

MISTR ODLÉVÁNÍ LIJE ŽELEZO RUČNĚ
Odlévání roztaveného železa vyžaduje speciální pískové formy, které odolávají extrémním teplotám. S více jak 100 lety zkušeností bylo správné složení písku zdokonaleno tak, aby dokázalo udržet a zajistit správnou strukturu roztaveného kovu. Každý odlitek splňuje náročné standardy společnosti SKEPPSHULT. Po vychladnutí formy odhalují mistrovská díla; jejich povaha na jedno použití zajišťuje exkluzivitu každého produktu. Následně se písek znovu použije pro budoucí výtvory. 

BROUŠENÍ, SOUSTRUŽENÍ A TRYSKÁNÍ
Před vytvořením správné struktury se litina upraví řepkovým olejem, ten chrání litinu před vnějším poškozením a dodává jí přirozenou nepřilnavost.

POSLEDNÍ KROK PŘED DODÁNÍM
Pro zajištění vysokých standardů kvality prochází veškeré fáze odlévání pečlivou kontrolou. Produkty považované za nestandardní jsou vyřazeny a recyklovány do další roztavené litiny, aby se z nich mohly stát nové výrobky. Posledním krokem je našroubování úchytů – poté je nádobí pečlivě zabaleno a připraveno vydat se na cestu do vaší kuchyně. Litina SKEPPSHULT odolává vysokým teplotám a konkávní dna hrnců a pánví kompenzují roztažnost kovu během ohřevu a zajišťují, že si zachovají svůj tvar a funkčnost. 

Nechte se inspirovat jedinečnými produkty švédské značky SKEPPSHULT, které vám nabízíme!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny