Skeppshult Swing litinová nádoba na sůl, ořechové dřevo, 0072V

Kód: 0072V
Novinka
Značka: Skeppshult
1 426 Kč
Skladem - do 3 dní (>4 ks)
Možnosti doručení
Litinová nádoba na sůl a koření od švédské značky Skeppshult s víkem z ořechového dřeva. Výška 8 cm. Ve stejném designu k dispozici i mlýnky na koření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skeppshult Swing litinová nádoba na sůl a koření s víkem z ořechového dřeva

Přírodní, jednoduchá, odolná. Díky vysoce kvalitní litině je řada Swing vyrobena tak, aby přetrvala z generace na generaci. Výrobní proces je jednoduchý, ale zároveň náročný na ruční zpracování. Každý litinový výrobek je odléván do jedinečné pískové formy, která se po vychladnutí oddělí. Díky tomuto procesu je každý výrobek Skeppshult jedinečný. Prostě obdivuhodný kus řemeslné práce z hlubokých lesů ve Smålandu na jihu Švédska. Skeppshult vyrábí své výrobky ručně již od roku 1906 podle starých metod a tradic. Je jedinou zbývající slévárnou ve Skandinávii, která vyrábí nádobí z litiny. 

V nádobě Skeppshult Swing lze skladovat koření a bylinky a to ať už celé nebo mleté. Víko je vyrobeno z krásného ořechového dřeva a na otevřené kuchyňské poličce upoutá pozornost každého.

- Ruční výroba ve Švédsku
- Víko z ořechového dřeva se silikonovým těsněním
- Kulaté dno
- Ošetřeno černým lakem, aby se zabránilo vzniku skvrn
- Design: Carl & Carl
- Doporučeno pouze ruční mytí

Rozměry:
- Výška: 8 cm
- Hmotnost: 1,15 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kořenky
barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

skeppshult_ logo

SKEPPSHULT

OD SUROVÉHO ŽELEZA K LITINOVÉMU NÁDOBÍ
Dnešní společnost se vyvíjí rychlým tempem; výrobky zastarávají během jednoho roku a mnoho z nich se vyrábí sériově. SKEPPSHULT vychází z jiného přesvědčení. Své výrobky vyrábí ručně od roku 1906 podle tradičních metod. Je jedinou zbývající slévárnou ve Skandinávii, která vyrábí nádobí z litiny.

VŠE ZAČÍNÁ SUROVÝM ŽELEZEM ZAHŘÁTÝM NA 1500 STUPŇŮ
Odkaz společnosti SKEPPSHULT začíná při zahřátí železa společně s dalšími kovy v pečlivě kontrolovaném množství v indukčních pecích.  V ekologických továrnách poháněných větrnou a solární energií jsou zahřáty na 1500 stupňů, čímž vytváří základní kámen pro vynikající litinové nádobí.

MISTR ODLÉVÁNÍ LIJE ŽELEZO RUČNĚ
Odlévání roztaveného železa vyžaduje speciální pískové formy, které odolávají extrémním teplotám. S více jak 100 lety zkušeností bylo správné složení písku zdokonaleno tak, aby dokázalo udržet a zajistit správnou strukturu roztaveného kovu. Každý odlitek splňuje náročné standardy společnosti SKEPPSHULT. Po vychladnutí formy odhalují mistrovská díla; jejich povaha na jedno použití zajišťuje exkluzivitu každého produktu. Následně se písek znovu použije pro budoucí výtvory. 

BROUŠENÍ, SOUSTRUŽENÍ A TRYSKÁNÍ
Před vytvořením správné struktury se litina upraví řepkovým olejem, ten chrání litinu před vnějším poškozením a dodává jí přirozenou nepřilnavost.

POSLEDNÍ KROK PŘED DODÁNÍM
Pro zajištění vysokých standardů kvality prochází veškeré fáze odlévání pečlivou kontrolou. Produkty považované za nestandardní jsou vyřazeny a recyklovány do další roztavené litiny, aby se z nich mohly stát nové výrobky. Posledním krokem je našroubování úchytů – poté je nádobí pečlivě zabaleno a připraveno vydat se na cestu do vaší kuchyně. Litina SKEPPSHULT odolává vysokým teplotám a konkávní dna hrnců a pánví kompenzují roztažnost kovu během ohřevu a zajišťují, že si zachovají svůj tvar a funkčnost. 

Nechte se inspirovat jedinečnými produkty švédské značky SKEPPSHULT, které vám nabízíme!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny