Zwilling Twin Four Star II

zwilling-twin-four-star-II

Řada Twin Four Star II je dalším přirozeným krokem ve vývoji více než 40 let staré klasiky ZWILLING. Tradiční a osvědčená řada nožu Four Star se dočkala vylepšení - k rukojeti byla přidána luxusní nerezová patka s logem ZWILLING, která dodává noži exkluzivitu a pomáhá nůž ještě lépe vyvážit pro větší bezpečí a komfort.

Speciální směs té nejkvalitnější oceli, vyráběné exkluzivně pro společnost ZWILLING, s optimálním poměrem chromu a uhlíku, zaručuje ty nejlepší vlastnosti. Tvrdost čepele je přibližně 57 HRC Rockwellovy stupnice. V kombinaci s propracovanými výrobními technologiemi tak vznikají nože, které jsou robustní, extrémně odolné, flexibilní, odolné korozi s dlouhotrvající ostrostí. Nože jsou vykovány z jediného kusu oceli patentovanou technologií SIGMAFORGE, která ještě více vylepšuje skvělé vlastnosti kvalitní oceli - nože jsou pevnější a ostří je odolnější otupení.

2 položek celkem
Zwilling Twin Four Star II nůž vykosťovací 14 cm, 30074-141
2 125 Kč

Vykosťovací nůž s tenkou a flexibilní čepelí usnadní odblaňování, vykosťování, odstranění tuku a šlach ze všech druhů masa. Kolekce Twin Four Star II od Zwilling J.A. Henckels....

ZWILLING_30074-141
Zwilling Twin Four Star II nůž plátkovací 16 cm, 30070-161
1 815 Kč

Plátkovací nůž klasické kolekce Twin Four Star II od Zwilling J.A. Henckels pro snadné krájení tenkých plátků masa. Ergonomicky tvarovaná, syntetická rukojeť.

ZWILLING_30070-161

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny